Strefa szkoły / korepetytora
9369009469

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi specjalnie przygotowanymi testami językowymi online. Zamieszczone w naszym serwisie testy językowe pozwalają określić poziom biegłości językowej wg obowiązujących europejskich standardów. Dokładne zbadanie kompetencji językowych jest dość skomplikowanym procesem, na który składa się wiele elementów ... (570) 232-4562

Dlaczego my?
Kursopedia.pl jest serwisem internetowym umożliwiającym znalezienie kursu językowego, spełniającego wszystkie Twoje wymagania. Niezależnie, czy szukasz tradycyjnego kursu w szkole językowej, oferty dla firm lub korepetytora, w bazie Kursopedii oferty nauki posegregowane są według wielu kryteriów, aby ułatwić Ci dotarcie do tej właściwej! Czyż nie byłoby wspaniale z góry wiedzieć, które szkoły oferują interesujące Cię kursy w poniedziałek i środę? I jeśli do tego chcesz uczyć się przynajmniej 6 godzin w tygodniu ... spitzkop
Najnowsze artykuły
9414740592 Uczmy się języków

          Znajomość języków obcych w dzisiejszych czasach zdaje się być czymś absolutnie niezbędnym. Oprócz szerokich możliwości poznawczych (dostęp do znacznie szerszej bazy wiedzy) oraz socjalnych (interakcja z osobami spoza własnego kręgu kulturowego) dochodzą także niedawno odkryte, np. opóźnienie pojawienia się objawów choroby Alzheimera.

wiecej
Różne metody nauki języków obcych Różne metody nauki języków obcych

Po roku 1989 w Polsce w lawinowym tempie zwiększyło się zapotrzebowanie na osoby mówiące płynnie, lub znające w stopniu komunikatywnym jakiś język obcy. Często okazuje się, że znajomość jednego, a niejednokrotnie nawet dwóch języków obcych nie wystarcza.

 Chyba każdy się zgodzi, że znajomość angielskiego jest teraz absolutnym minimum i standardem. Niestety nadal duża część polskiego społeczeństwa (również wśród młodych ludzi) nie spełnia nawet tego minimum. Jakoś trudno nauczyć się języka obcego.

304-314-6577
610-220-9831 Języki obce? Dla połowy Polaków to czarna magia

Komisja Europejska opublikowała raport na temat znajomości języków obcych w 27 krajach członkowskich UE. Liczba mieszkańców wspólnoty, którzy potrafią posługiwać się co najmniej dwoma obcymi językami maleje.

wiecej
Czy nauka języka, może być łatwa ? Czy nauka języka, może być łatwa ?

Nauka języka może być niezwykle łatwa i przyjemna, ale tylko i wyłącznie pod warunkiem, że sami o to odpowiednio zadbamy.

wiecej